Usługi

Zanim wdrożysz sprawdź, czyli ranking systemów CRM

Szukasz rozwiązania na miarę potrzeb swojej organizacji? Zastanawiasz się, który system CRM spełni większość Twoich oczekiwań i nie będzie wymagał zbyt wielu kompromisów? Zanim zdecydujesz się na jeden konkretny system sprawdź, co oferuje konkurencja.

Przygotowanie zestawienia systemów nie należy do łatwych czynności, ale wyprzedzając pytania, musisz wiedzieć, że specjaliści z BusinessWeb zatroszczyli się o tę kwestię. Na ich stronie znajdziesz aktualny ranking CRM.

Dzięki niemu dowiesz się jakie systemy zostały umiejscowione w G2 Top CRM Ranking pod względem satysfakcji. Zobaczysz, jak poszczególne systemy CRM są oceniane w pięciostopniowej skali przez użytkowników oraz jakie miejsce konkretny system zajmuje w Finances Online Top CRM Software Ranking. Ale to nie wszystko. Porównasz wysokość opłat za miesiąc dla wybranej liczby użytkowników, a także pojemność przechowywania danych oraz ilość kontaktów, które można wprowadzać bez dodatkowych kosztów.

Dla wielu użytkowników i firm nie będzie zdziwieniem, że ranking systemów CRM ma swojego faworyta, którym jest HubSpot CRM. Zyskał 97% w rankingu satysfakcji. Przez użytkowników został oceniony na 4.5/5. Posiada nielimitowane archiwum danych i umożliwia pracę na milionie kontaktów za darmo.

Jeżeli to nie jest wystarczający powód, żeby skorzystać z oferty tego systemu CRM, to przejrzyj opinie zadowolonych klientów. Wszyscy wyliczają liczne korzyści płynące z wprowadzenia w firmach systemu CRM. Profesjonalizm, zaangażowanie wdrożeniowców, wiedza oraz doradztwo na każdym kroku, uporządkowanie procesów na podstawie indywidualnie określonych potrzeb.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z checklisty wyboru CRM przygotowanej przez BusinessWeb, która zawiera kilkanaście pytań, na podstawie których możesz stworzyć własny ranking systemów CRM. Checklistę możesz bezpłatnie pobrać ze strony internetowej BusinessWeb, wypełniając krótki formularz kontaktowy. Co więcej, możesz zapisać się do newslettera, żeby być na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi.