Usługi

Dlaczego namioty reklamowe to dobry sposób na promowanie naszej firmy?

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego namioty reklamowe to dobry sposób na promowanie naszej firmy? Z tym pytaniem boryka się wiele osób, które są albo odpowiedzialne z promocję i marketing w firmie lub też właściciele firm, którzy szukają taniego sposobu na reklamę. Dlatego też postanowiliśmy wspólnie z wami przyjrzeć się kwestii tego, dlaczego warto namioty reklamowe to dobry sposób na reklamę i nie tylko.

Idealne na festyny

Namioty reklamowe to idealne wręcz rozwiązanie na różnego rodzaju stoiska festynowe. Dlaczego? A dlatego, że festyny są odwiedzane po pierwsze przez duże ilości osób, po drugie w różnym wieku. Dzięki temu nasza firma może dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Co ciekawe, nie oznacza to wcale, że nie możemy też na tym zarobić w inny sposób. Jaki? Odpowiedzią na to pytanie może być wynajem naszych namiotów, w ten sposób możemy zarobić na nich nieco pieniędzy, lub też użyczyć je za darmo w ramach wolontariatu, lub też przekazać w ramach darowizny organizacjom pożytku publicznego. W ten sposób po pierwsze możemy odliczyć to od podatku, po drugie pokazujemy, że nasza firma jest godna zaufania.

Rozwiązanie idealne na imprezy integracyjne

Jak już wspomnieliśmy powyżej, jest to wręcz idealne rozwiązanie na różnego rodzaju imprezy integracyjne. Wielu z was zapewne w tym momencie zastanawia się dlaczego? Odpowiedź wbrew pozorom jest stosunkowo prosta, gdyż chodzi o wzmocnienie integracji pracowników z firmą, co z kolei ma znaczący wpływ na ich efektywność w pracy- pracownik, który czuje więź z firmą, jest dużo bardziej wydajny w pracy, niż osoba, dla której praca jest smutnym obowiązkiem. Ponadto dzięki na przykład zastosowaniu namiotów reklamowych możemy sprawić, że w czasie różnego rodzaju pikników firmowych, naszą firmą zainteresują się rodziny naszych pracowników, a to z kolei może sprawić, że ich bliscy również zechcą pracować w naszej firmie.

Jakie są koszty zakupu namiotów reklamowych?

Wszystko zależy tak naprawdę od powierzchni danego namiotu oraz jego modelu. Doskonałym przykładem może być tutaj firma Vitabri, która stawia na jakość oraz możliwie jak najniższe ceny, które są możliwe do osiągnięcia dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Warto przy tym zwrócić uwagę, że na rynku co prawda jest dużo tanich modeli namiotów reklamowych, jednak bardzo często okazuje się, że są one, delikatnie mówiąc kiepskiej jakości, a co za tym idzie, mogą one szybko ulec różnego rodzaju uszkodzeniom, a to z kolei może oznaczać dodatkowe wydatki, nie warto więc przy wyborze namiotu reklamowego kierować się tylko i wyłącznie ceną.

Podsumowanie

Zakup namiotu reklamowego może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli zależy nam na tanim reklamowaniu naszej firmy, oraz budowaniu własnej marki. Pamiętajmy jednak, aby decydować się na zakup tylko i wyłącznie wysokiej jakości namiotów, gdyż w przeciwnym razie narażamy się na różnego rodzaju dodatkowe koszty, a w skrajnych przypadkach na zakup nowego namiotu.

VITABRI to nie tylko producent namiotów. U nas możesz także namiot wynająć. Sprawdź warunki – https://www.vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych.