ZakupyBezGotowki.pl

Kaseton reklamowy z ramy aluminiowej

Kasetony reklamowe są popularną formą reklamy zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach. Idealnie sprawdzają się jako szyldy z nadrukowanym logo i nazwą firmy, świetnie łączą się z innymi nośnikami reklamy jak litery przestrzenne czy tablice zewnętrzne. Różnorodność rozmiarów, materiałów z jakich są wykonywane, a także ich grubości sprawiają, że wiele firm chętnie korzysta z takiego nośnika reklamy. Zachęcająca jest również ich cena, która w porównaniu z innymi formami reklamy stacjonarnej jest bardzo atrakcyjna.

Rodzaje kasetonów reklamowych

Kaseton reklamowy, może zostać wykonany z kilku różnych materiałów i najczęściej jest to płyta PVC, płyta dibond lub plexi. Na największą uwagę zasługują jednak kasetony reklamowe wykonane z ramy aluminiowej. Chociaż ich waga jest większa niż np. kasetonu reklamowego z plexi, to znacznie bardziej wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne, zniszczenia i uszkodzenia. Jak możemy przeczytać na stronie agencji reklamowej http://reklamki.pl, kaseton reklamowy z ramy aluminiowej składa się z korpusu aluminiowego o grubości od 10,14 cm do 16 cm, natomiast jego tył z ocynkowanej blachy lub PVC spienionego. Następnie w tak skonstruowanej obudowie umieszcza się docelowo wybrany kaseton reklamowy, zazwyczaj o grubości od 2mm do 4 mm. Wnętrze kasetonu może być wyklejone, nadrukowane lub frezowane w zależności od potrzeb i preferencji.

Kaseton reklamowy z ramy aluminiowej może dodatkowo posiadać podświetlenie LED, które sprawdza się po zachodzie słońca. W przypadku tego rodzaju kasetonów efekt świetlny obejmuje cały front kasetonu lub wyfrezowane na nim elementy jak grafiki, litery czy cokolwiek co zostało na nim umieszczone. Patrząc na kasetony reklamowe montowane przez konkurencję, warto z podświetlenia skorzystać, aby być widocznym o każdej porze dnia, szczególnie, jeżeli firma usługowa funkcjonuje i obsługuje Klientów do późnych godzin nocnych. 

Montaż kasetonów reklamowych

Chociaż pojedynczy kaseton reklamowy nie jest ciężki, a jego montaż szybki i łatwy, to mimo wszystko wymaga odpowiedniego sprzętu i odrobiny umiejętności, aby umieścić do na kondygnacji budynku czy wolnostojącym słupie reklamowym. Korzystając z usług firm zajmujących się wykonaniem kasetonów reklamowych możemy liczyć na wsparcie w montażu na terenie całej Polski a niekiedy nawet zagranicą. Dodatkowo przed podjęciem współpracy warto też zweryfikować, czy firma z której usług chcemy skorzystać świadczy usługi serwisowe w razie awarii jak np. agencja reklamowa Lippol Signs.

Exit mobile version