ZakupyBezGotowki.pl

Gdy za oknem zima – zimowa odzież robocza

Nie każdy zimę spędza w ciepłym biurze wykonując swoją pracę z dala od zimowej zawieruchy. Nie każdy też taki rodzaj pracy chce wykonywać. Gdy temperatura za oknem zaczyna spadać,przychodzi czas na dodatkowe wyposażenie pracowników w zimową odzież roboczą.

Odzież robocza

Wraz z okularami ochronnymi, goglami, odzież robocza zaliczana jest do środków ochrony indywidualnej pracowników. Konieczna jest zwłaszcza na takich stanowiskach, na których pracownicy narażani są na działanie czynników atmosferycznych. Jakie to branże? Zazwyczaj dotyczące prac w firmach budowlanych, transportowych, a nawet magazynowych.

Do zimowej odzieży roboczej zaliczamy:

Spodnie ważny element odzieży roboczej

Ciepła kurtka, która chroni przed czynnikami atmosferycznymi to bardzo istotny element odzieży roboczej. Nie możemy jednak zapominać o innej części garderoby, jakimi są spodnie robocze. W okresie zimowym ważne, żeby były ocieplane i skutecznie chroniły pracownika przed niskimi temperaturami, a dodatkowo zapewniały komfort podczas noszenia. Pod spodnie przyda się odzież termoaktywna, która dodatkowo zabezpieczy dolne partie ciała przed wiatrem, mrozem, śniegiem czy deszczem.

Od wyboru do koloru

Już dawno minęły czasy, gdy odzież robocza występowała w ograniczonej gamie kolorystycznej. Obecnie oferta jest tak bardzo szeroką, że śmiało można powiedzieć, że spełnia oczekiwania wszystkich pod względem gustu, jakości, wygody i przystępnej ceny. Zimową odzież roboczą możemy dopasować do barw swojej firmy, aby stworzyć spójną całość.

Pamiętaj o swoich pracownikach. Wyposażeni w kurtkę, spodnie robocze, ocieplane rękawiczki będą nie tylko wizytówką Twojej firmy, ale przede wszystkim stworzysz przyjazne środowisko pracy, w którym liczy się człowiek i są respektowane przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jeżeli rodzaj pracy wymaga, aby Twoi pracownicy byli widoczni, możesz zaopatrzyć ich w odzież roboczą ostrzegawczą, która również przystosowana jest do ochrony przed niskimi temperaturami. Taka odzież sprawdzi się w branżach transportowych, w firmach udzielających pomóc drogową, a więc wszędzie tam, gdzie widoczność jest niezwykle istotna. Zazwyczaj dostępna jest w kolorach pomarańczowych i żółtych, a także posiada wszyte odblaski. Dodatkowym atutem takiej odzieży jest duża ilość pojemnych kieszeni, które pomieszczą wszelkie niezbędne gadżety.

Exit mobile version